Projekty przyłączy wody i kanalizacji
Wykonujemy projekty przyłączy wody i kanalizacji do budynków jednorodzinnych oraz innych obiektów.
Dokumentacje projektowe, które otrzymuje inwestor są kompletne i uzgodnione w odpowiednich organach.
Mamy doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje do wykonywania projektów przyłączy – doskonale znamy procedury uzgodnień w przedsiębiorstwach wodociągowych oraz przez zespoły uzgadniania dokumentacji projektowych. Dzięki naszemu podejściu, inwestor jest zwolniony z udziały w procedurze wykonania projektu – wszystkie formalności załatwiamy w ramach zlecenia!


Czego potrzebujemy do wykonania projektu przyłączy wod-kan?
Wykonujemy projekty przyłączy wody i kanalizacji do budynków jednorodzinnych, osiedli domów jednorodzinnych oraz innych obiektów. Do wykonania projektu przyłączy wod-kan potrzebne będą:
- Warunki techniczne przyłączenia do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej – wydane przez zakład wodociągowy / kanalizacyjny
- Mapa do celów projektowych w skali 1:500 od uprawnionego geodety
- Rzuty / plan budynku
- Przekrój budynku
- Informacja o lokalizacji wodomierza
Zapraszamy do odwiedzenia naszego poradnika gdzie prezentujemy kluczowe informacje dotyczące etapu projektowania przyłączy wod-kan. Aby przejść do poradnika, kliknij tutaj.
Skontaktuj się z nami!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 515 985 523
Wyceń projekt przyłączy online!
Napisz do nas i poproś o wycenę wykonania dokumentacji projektowej. Rozumiemy jak ważny jest czas, działamy szybko dlatego ofertę otrzymasz w ciągu jednego dnia!