Projekty sieci wodno-kanalizacyjnych

Oferujemy wykonanie projektu sieci wodociągowej lub sieci kanalizacyjnej wraz ze wszystkimi uzgodnieniami. Projektujemy sieci wod-kan w promieniu 70 km od Warszawy.

Na projekt sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej składa się wiele czynników. Nie jest to same opracowanie techniczne ale również szereg uzgodnień, które wykonujemy w ramach usługi.

Mamy doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje do wykonywania projektów sieci wodociągowych lub kanalizacyjnych – doskonale znamy procedury uzgodnień w przedsiębiorstwach wodociągowych oraz przez zespoły uzgadniania dokumentacji projektowych. W naszym zespole posiadamy projektantów, którzy mają za sobą wiele projektów sieci wod-kan i doskonale potrafią wykonać dokumentacje projektową.

image
image

Jak przebiega proces projektowania sieci wodociągowej lub kanalizacji?

Projektowanie sieci wod-kan to proces złożony i długotrwały. Każdy inwestor musi liczyć się z czasem, jaki jest potrzeby do opracowania projektu. Szacowany czas wykonania pełnej dokumentacji projektowej sieci wynosi od 5 – 12 miesięcy. Na tak długi czas składają się przede wszystkim:

  • Uzyskanie wypisów i wyrysów z MPZP oraz rejestru gruntów
  • Uzgodnienia trasy sieci na naradzie koordynacyjnej (ZUDP)
  • Uzyskanie decyzji lokalizacyjnej
  • Uzgodnienia projektu z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji
  • Uzyskanie zgody zarządcy drogi na lokalizacje sieci w drodze
  • Złożenie i oczekiwanie na wydanie pozwolenia na budowę sieci wod-kan

Jak widać, te wszystkie procedury składają się na kompletny projekt sieci wod-kan dlatego decyzję o zleceniu projektu sieci należy podjąć odpowiednio wcześnie. 

Projekt sieci wod-kan dla osiedli domów jednorodzinnych

Wykonujemy projekty przyłączy wody i kanalizacji do budynków jednorodzinnych oraz innych obiektów.

Zapraszamy do współpracy m.in Deweloperów, którzy potrzebują projektu sieci wod-kan wraz z przyłączami dla swoich inwestycji. 

Mamy przyjemność współpracować z wieloma Deweloperami, którzy zlecają nam projekty sieci oraz przyłączy dla mniejszych i bardzo dużych inwestycji.

Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy oraz zapewniamy naprawdę sprawne przeprowadzenie procedury projektowania.

image

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach      9:00-17:00. Zapraszamy do kontaktu!

Tel. 515 985 523

Zapytaj o ofertę na projekt sieci!

Napisz do nas i poproś o wycenę wykonania dokumentacji projektowej. Rozumiemy jak ważny jest czas, działamy szybko dlatego ofertę otrzymasz w ciągu jednego dnia!


Warning: PHP Startup: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: PHP Startup: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: PHP Startup: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0