Urządzenia grzewcze Buderus

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Buderus. Oferujemy cały asortyment produktów z oferty producenta w atrakcyjnych cenach.
Jesteś już naszym klientem? Zapytaj o dodatkowe rabaty!

Kotły gazowe

Kotły gazowe marki Buderus optymalnie wykorzystują gaz opałowy i oferują wysoki komfort ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej!

image
image

Pompy ciepła

Energia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać.

Rekuperacja

Nowe urządzenia do wentylacji pomieszczeń Logavent potrafią temu zaradzić, bowiem dbają o uczucie świeżości w całym domu i czyni to w sposób energooszczędny, dzięki odzyskowi ciepła.

image
image

Zbiorniki C.W.U. / C.O.

Zaletą nowoczesnego systemu grzewczego jest szybkie i komfortowe przygotowanie ciepłej wody. Zadanie to wyśmienicie realizują wysokiej klasy zbiorniki c.w.u. Buderus oferuje rozwiązania podgrzewaczy c.w.u., które można podłączyć z każdym kotłem.

Potrzebujesz pomocy w doborze urządzenia lub systemu?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz doborowy i poproś doradcę technicznego o pomoc. Opowiemy o najlepszych rozwiązaniach, doradzimy w zakresie techniki grzewczej i wentylacji oraz dobierzemy najlepszy system.


Warning: PHP Startup: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: PHP Startup: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: PHP Startup: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0